Інформація
про Василенківську загальноосвітню школу I-II ступенів
Шевченківського району
Харківської області (2019/2020 н.р.)

Рік заснування 1007
Директор школи Савченко Юлія Петрівна, освіта вища, за фахом вчитель світової літератури і російської мови, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1997 року.
Контингент учнів У школі навчається 41 учень, з них учнів 2, 4 класів – 11 чол., 5-9 класів – 30 учнів. Випускників 9 класу - 5 учнів.
Мова навчання Українська
Профільне навчання Немає.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 12 педагогів, з них 12 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 5 чол., І кваліфікаційну категорію – 6 чол., категорію „спеціаліст” – 1 чол.
100% забезпечено учнів початкових класів (11 учнів) та дітей пільгових категорій (2 дітей, позбавлених батьківського піклування, 5 - дітей-сиріт). За рахунок батьківської плати харчується 23 учня.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток інтелекту,культури особистості, їх духовне самовдосконалення у процесі навчання та виховання». У обласному фестивалі "Добрих практик" вчитель початкових класів Колій С.В. посіла ІІ місце;
Гурткова робота В школі працюють два гуртка: спортивний та «Умілі руки» .
Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу 1 вчитель з селища Шевченкове, 1 вчитель з с.Гетьманівка та 1 учень з с.Гетьманівка.Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 9 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас ( 6 ПК), гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 1732 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованців В минулому році учень 9 класу Колій Андрій посів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови, англійської мови та І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.
Учні школи беруть активну участь у районних заходах: Малих олімпійських іграх, спартакіадах „Спорт протягом життя”, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності.
Кiлькiсть переглядiв: 587

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.